wtorek, 16 października 2012

Epik High It's Cold

Nie ma mnie tu, jestem gdzie indziej i się doskonale bawię.Niedługo się wytłumaczę,na pewno

Jestem za to cały czas z Epikami, którym miłość na tym blogu wyznawałam wielokrotnie. Oni są moją dziewiczą miłością do muzyki koreańskiej. Z tego właśnie powodu, zawsze będą wyjątkowi i jedyni.
Teraz po długiej przerwie nareszcie, nareszcie Są. Nowe utwory, nowa płyta. Piosenka promująca nowy album It's Cold. Buja mnie tymi rytmami które kocham, bo oni mają to coś, że wiedzą jak się dostać do mojego umysłu, wiedzą jak dotrzeć tekstem, wiedzą w którą strunę uderzyć.
Przyznaje, że może nie zaskoczyłam za pierwszym razem, bo nie lubię jak włączają żeńskie głosy, ale... nie da się nie kochać tego utworu. Nawet ten oniryczny głos Lee Hi jest jak najbardziej na miejscu.

5 komentarzy:

 1. Zespołu nie znałam, aż do tej chwili, ale dla mnie kpop ( w szerokim muzycznym znaczeniu ) to wciąż tajemniczy ląd jest. A piosenka rzeczywiście ma w sobie COŚ. I tekst też nie jest banalny. Świetnie mi jej się słuchało wczoraj, gdy padało/lało za oknem. Nie wiem jak to jest u innych, ale do mojego umysłu swoimi pokręconymi ścieżkami docierają i Superstar Kary, i Wilki Dwa Luxtorpedy. Ot, zagadka.
  PS Najnowsze wieści z Goryeo : wiele obiecująca końcówka 20-go odcinka, ale studzę emocje, bo lud owej krainy strasznie powściągliwy w okazywaniu uczuć jest. Ale patrzenie na patrzącego ( ale jak !) generała to też wielka przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będę się włączać w achy w kwestii Faith bo przerwałam oglądanie gdzieś w środku. Niestety za krótka doba.

   A co do Epik High to serdecznie polecam ich twórczość tak samo jak solowe utwory Tablo. To naprawdę artystyczne przeżycie, przynajmniej dla mnie.

   Usuń
 2. Zostałaś nominowana spójrz : http://is-neverland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Średnio znam twórczość Epic High, ale ten utwór uwielbiam- przepiękny!

  OdpowiedzUsuń