środa, 2 maja 2012

5tion RebithBardzo się ucieszyłam z tego odkrycia. Powód prozaiczny. Pierwszy raz od dłuższego czasu udało mi się zobaczyć nowy zespół, który mi się spodobał i nie podlegam ograniczeniom prokuratorskim. Panowie już swoje lata mają, co nie znaczy że nie wyglądają, a poza tym naprawdę nieźle sobie radzą. 5tion reaktywowało się po kilkuletniej przerwie, dokoptowało trochę świeżej krwi i wydało nowy mini album "Rebirth" Przyznaje że dość przyjemny, przesłuchałam i oprócz Deep Slow, która wraz z teledyskiem robi wrażenie, oj robi, podoba mi się także bardzo 우리 결혼까지 하자- cokolwiek to znaczy, wklejony w poście jako drugi utwór. Chyba największe wrażenie robią na mnie te rapowane wejścia.
Myślę że warto poświęcić chwilkę panom z 5tion, może i Wam się spodoba to co ostatnio wyprodukowali :)


Deep Slow우리 결혼까지 하자


I trzeci utwór, który mam wrażenie zrobił na razie największą karierę wśród słuchaczy Papillon

3 komentarze:

  1. też się cieszę, że udało Ci się znaleźć tych chłopaków, bo album jest naprawdę super i jak napisałaś, można sobie oko nachaczyć, bez zbędnych rozterek natury prokuratorskiej :D Deep Slow zdecydowanie króluje na mojej play liście :)

    OdpowiedzUsuń
  2. angielski tytuł drugiej piosenki to Let's get married, też najbardziej podoba mi się Deep slow i właśnie udało mi się znaleźć jego tłumaczenie, a wierz mi nie było to łatwe, bo ile pozostałe dwie są dostępne, to tego do tej pory nigdzie nie mogłam znaleźć

    OdpowiedzUsuń
  3. Na ten zespół jeszcze nigdy nie trafiłam i muszę przyznać Ci rację. Ja też od już dość długiego czasu nie trafiłam na zespół który by mi się spodobał.

    OdpowiedzUsuń