poniedziałek, 5 marca 2012

Jang Geun Suk- wariacje reklamowe

Dziękuje Wam, drogie koleżanki.#$@%$#^%$^%&^Było ze mną naprawdę już bardzo dobrze. Nie zaglądałam, nie wyszukiwałam, prawie nie myślałam. Co prawda sama rozmowy nakręcałam w jego kierunku, ale cały czas byłam z siebie taka dumna, że do sprawy podchodzę z opanowaniem. Tam zerknęłam na zdjęcia, tu kontrolowałam sytuację z Love Raine. Czyli wszystko w przyzwoitych dawkach. Aaaa i jeszcze zerknęłam ze wygrał plebiscyt Halllyu Star za 2011. Niewinne poszukiwania dla walerianki lubego w temacie Sukkiego niestety skończyło się rzutem choroby.
Błagam!!! Jak widzicie ze mi się pogarsza zmieniajcie temat...

I mam tylko pytanie jak to jest że oni potrafią wygenerować takie reklamy? Kręcące muzycznie, wizualnie, mające jakąś historię. Ech, zacofany zachód...A dalej to już rzeczywiście reklamyKlasyk z Park Shin Hye :DI inne dwie reklamy które już wklejałam wcześniej na blogu.
http://martanaka.blogspot.com/2011/11/jang-keun-suk-park-shin-hye.html

6 komentarzy:

 1. czuję się niemal winna. NIEMAL :P

  Oj tam, oj tam. To takie nieszkodliwe szaleństwo, nie żałuj sobie :D
  A reklamy świetne! Też je bardzo lubię. W szczególności te z akcją, jak mini-film. Uwielbiam cykl reklam telefonu Haptic z DBSK. Albo Lollipop BigBang.. Eh... Długo by wymieniać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra reklama nigdy nie jest zła. :)

   Ale nie żałowanie sobie w tym temacie oznacza kompletny brak koncentracji na rzeczach które pozwalają normalnie funkcjonować i to jest lekki problem. Bo abstrahując od tego, to jest wielce przyjemne.

   Usuń
  2. ktoś mądry kiedyś powiedział, że nie powinno się żałować zrobienia rzeczy, które przyniosły nam radość :)
   Tego się trzymam :D

   Usuń
 2. Nie wiem czy już widziałaś, ale zostały opublikowane zdjęcia z planu jego nowej drama - na wszelki wypadek wrzucam link http://www.allkpop.com/2012/03/love-rain-releases-new-still-cuts-of-jang-geun-suks-character-transformation
  Enjoy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cleo, dzięki serdecznie za pamięć i linka. Tak widziałam, bo jedyna przydatną funkcje jaką dostrzegam na FB, to właśnie bycie na bieżąco w takich obszarach :)

   Usuń
 3. oj tak, zachód jest zacofany, lecz niestety tego nie dostrzega.

  OdpowiedzUsuń