poniedziałek, 19 marca 2012

Którego Flower Boys chciałabyś widzieć jako swojego chłopaka?

Ankieta wielce interesująca, obejmująca tylko aktorów. Właściwie nie mam żadnych większych zastrzeżeń poza jednym - kolejność bym troszkę pozamieniała. Ale powiem szczerze że dziewczęta w Korei mają dobry gust. Tak trzymać moje drogie :)

8 komentarzy:

 1. hmmm.....bardzo ale to bardzo smaczny zestaw. Nie zgadam się z numerem dwa,tutaj rozchodzimy sie z dziewczynkami z Korei:) kolejność na pewno bym poprzestawiała i może dodała jeszcze jednego pana ale zestaw naprawdę udany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja z kolei nie bardzo rozumiem fenomen Lee Seung Ki, ale może dlatego, że nie widziałm go jeszcze w akcji. cały czas się za My girlfriend is gumiho, ale wciąż coś/ktoś innego przykuwa moją uwagę ;p ale reszta panów a i owszem, owszem. Chociaż Hyun Bin nie jest moim faworytem! :P Znam fajniejszych.. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lee Seung Ki fenomenalny nie był w tej dramie ale taki jakiś swojski i milutki więc wcale się nie burzę na jego obecność w tym gronie.

   Co do numeru dwa, moim zdaniem za wysoko ale jak najbardziej mieści się w wymaganiach.

   A tak w ogóle to wiadomo że każda z nas by tą listę poprzewracała po swojemu i jeszcze dodała kilka kwiatków.
   Ja tam się cieszę że w ogólnych założeniach się zgadzam z dziewczynami z Korei. Szczegóły do dopracowania :D

   Usuń
 3. Ja sympatią (bo miłością to chyba za duże słowo) szczerą i prawdziwą darzę tylko Choi Siwona. Jestem niepocieszona, że nie ma go w tym zestawieniu :( Aktor z niego marny, ale ładnie się uśmiecha :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tu do końca nie chodzi o grę aktorską więc wszystko się zgadza, ładny uśmiech także był pewnym kryterium .Niestety tym razem Choi Siwon się nie załapał. Może następnym razem bo takich zestawień jest mnóstwo.

   Usuń
 4. Szczerze mówiąc, jak tak się przysłuchuje liście to mam do niej pewne zastrzeżenie - mam wrażenie, że pytali kobiety, o to z którą postacią chciałaby chodzić, a nie z jakim aktorem, wymieniając tu imiona postaci z dram i ich charakterystyki, wspominając, że dzięki tym rolom aktorzy zyskali popularność

  Idąc tym tropem Goo Yon Ah (Song Joong Ki) wypchnęłabym na znacznie wyższe miejsce, zupełnie wyrzuciła Goo Jon Pyo (Lee Min Ho - gdyby rzucili postać z Personal Taste to nie miałabym żadnych zastrzeżeń), a w przypadku numeru jeden jestem jak najbardziej za ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz, bardzo możliwe że nie zrozumiałam tego.
   Jakoś miałam przeczucie ze co do miejsca pierwszego nie będziesz miała zastrzeżeń. :)

   Usuń
  2. jak Ty dobrze mnie znasz ;) no cóż są pewne kwiaty, które chce się wąchać niezależnie od pory roku!

   Usuń